İnsan Kaynakları

Hedeflerimize ulaşmada bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. 2000’li yıllarda insan kaynakları hedeflerimiz iş sahamızdaki liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek için müşterilerimizi verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun etmektir.

En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini kullanabilen, inisiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye çalışan, şirketimizde çalışmayı ayrıcalık sayan, kaliteli ve mutlu bir iş gücüne ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilere sahip insanlarla çalışmaktan gurur duymaktayız.

Lütfen şirketimize iş başvurusu yapmak için aşağıdaki formu önce bilgisayarınıza indirerek doldurunuz ve (0216) 391 30 20 numaralı faksımız aracılığıyla bize ulaştırınız. Tüm başvurular firmamızca kesin olarak gizli tutulup değerlendirilecektir.

Değerlendirilen başvurular hakkında olumlu yada olumsuz en geç size 1 hafta içinde dönülecektir. Bizimle çalışmak istediğiniz için teşekkür ederiz.

Sancak Kilitleme Sistemleri Mühendisliği İş Başvuru Formu

KİŞİSEL BİLGİLER
EĞİTİM DURUMU
ÖNYAZI
CV nizi ekleyiniz

CV göndermeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

cjeac