Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Mekanik kilit sistemleri üzerindeki bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz, bu sistemler kilitlemenin çok yeniliklere ihtiyacı olduğunu gösterdi.

Mevcut eksiklikleri göz önünde tutarak yepyeni bir dijital kilit sistemi dizaynı yaptık. Böylece mekanik kilitleme sistemleri daha kaliteli, güvenli, pratik, ekonomik ve verimli olsun. Burada klasik mekanik anahtar yerine dijital şifreleme kullanıldı ve kilitlere giriş çıkış kontrolü entegre edildi.

Bizim düşüncemiz anahtar yerine teknoloji RF-ID şifreleme sistemini en ince detayına kadar uygulamaktı ve bunu gerçekleştirdik.

Bugün bu vizyonumuz kabul gördü. ELOCK ((2)) kablosuz kilitleme ve giriş çıkış kontrol sistemi her türlü binada uygulanır oldu.

13,56 MHZ RF-ID teknolojisi ve kilitleme sistemleri üreticisi olarak büyüyen dijital kilitleme ve giriş çıkış kontrol sistemlerinde öncü teknoloji lideriyiz. Şimdiye kadar dünya genelinde 50000 aşkın montaj edilmiş sistem ve 200 000 aşkın sistem kullanıcısı bizim vizyonumuzun gerçek olduğunu ispatlamıştır.

Misyonumuz

Günümüzde küçük işyerlerinde, holdinglerde, laboratuarlarda, enstütilerde, hastanelerde, bankalarda, belediyelerde veya bakanlıklarda güvenlik çok önemli tutuluyor. Zamanla çok çeşitli sistemler toplanıyor: mekanik anahtar çeşitleri, değişik elektronik kimlikler, giriş, çıkış, protokoller, garaj sistemleri vs. Kimsenin konuya hakimiyeti yok veya çok emek isteyen işler.

ELOCK ((2)) Kilitleme ve Giriş Çıkış kontrolü bütün işlemleri pratik olarak topluyor ve uygun çözümler sunuyor: Giriş Çıkış yönetme kontrol fonksiyonları. Bütün bunlar çok rahat kullanılan ELOCK ((2)) programında mevcut. Böylece işlemler takip edilebilir bir kolaylıkla bütün değişikliklere anında uyum sağlayabiliyor. Üstün çözüm RF-ID Transponder; kapıları, asansörleri, kepenkleri her türlü kilidi yönetiyor. Bütün giriş ve çıkışlar ELOCK ((2)) programı yönetimi ile gerçekleşiyor.